Často kladené otázky

Návštevník

Musím sa na Zónu umenia registrovať, keď si chcem len pozrieť ponuku jednotlivých aktivít?

Nie je to potrebné. Registrácia slúži pre organizátorov kurzov, súťaží a pod.

Ako funguje to filtrovanie aktivít?

Zóna umenia je jedinečná práve v možnosti filtrovania jednotlivých aktivít. Rovnako ako je veľmi náročné vyhľadávanie napr. na Google, aj. na jednom webe sa mnohokrát musíte prebrať stovkami ponúk, termíny a pod. Hľadáte kurz len v určitom meste, napr. pre osemročného syna, online alebo prezenčne, len tanečné? stíhate deadline prihlášok? Takto prehľadne a behom chvíľky nájdete všetko potrebné jedině na Zóně umenia.

Páči sa mi nejaký kurz alebo súťaž. Čo teraz?

Každá aktivita má k dispozícii emailový kontakt, odkaz na web alebo Facebookovú stránku. Všetko na jednom mieste. Zóna umenia iba sprostredkováva túto aktivitu na svojom webe.


Organizátor

Po registrácii do účtu som nedostal/a potvrdzovací email.

Určite ho máte, ale zrejme len v inej zložke. Skúste Hromadné alebo Spam.

Aká je sledovanosť Zóny umenia?

na českom webe zonaumeni.cz

Google Analytics - december 2023 - 21 200 návštevníkov, 56 834 zobrazení, priemerná doba jedného používateľa na Zóne umenia 2,13 min.

Prečo je v cenníku na „rok“ alebo za „aktivitu“?

Pri vložení časovo určitých aktivít (súťaže, prehliadky, jednorazové kurzy, tábory) získate po zaplatení propagáciu minimálne 2 roky. Aj po ukončení aktivity stále na webe Zóna umenia zostane (bude mať napísané "prebehnutá"). Bude stále ľahko vyhľadateľná.

Na "rok" sa používa pri Profile lektorov a dlhodobejších kurzov. Po uplynutí 1 roku je potrebné aktivitu vytvoriť novú jednoducho pomocou tlačidla Kópia. Je to rýchle, nemusíte nič opisovať a vytvárať znova.

Pokiaľ bude mať niekto záujem o moju aktivitu na Zóne umenia, koho musí kontaktovať?

Zóna umenia je inzertný portál s veľkým dosahom a návštevnosťou. Každá aktivita má svoju jedinečnú vlastnú CELÚ stránku na propagáciu, na ktorej môžu návštevníci nájsť kontakty na organizátora - Vás. Webovú stránku, Telefón, Email, YouTube kanál, Facebook profil.. Buďte vidieť, jednoducho!

Prečo musím platiť za aktivitu a koľko to stojí?

Vytvorenie webu a jeho pravidelná správa niečo stojí. Cena za jednu aktivitu sa pohybuje cca 10 - 20 EUR. Pri prepočte na 1 mesiac od 0,80 €! Táto investícia sa Vám ale vráti VEĽMI skoro. Podobný systém inzercie ponúka konkurencia od 40 EUR na TÝŽDEŇ.

Čo je TOPovanie?

Ponúkame exkluzívnu možnosť ďalšieho zviditeľnenia na popredných pozíciách vyhľadávača, na hlavnej strane v našich tipoch a taktiež na našich Facebookových stránkach. Cena 500 Sk platí do konca aktivity alebo jeden rok.

Chcem na Zóne umenia inzerovať viacero aktivít.

Napíšte nám na info@zonaumenia.sk. Dôležité je, o koľko sa jedná aktivít a počas akej doby chcete jednotlivé aktivity vložiť. Je možné po dohovore a zaplatení využiť určitý počet aktivít počas pol roka. Využite vďaka väčšiemu množstvu aktivít ešte ďalšie zľavy.

Chcem spolupracovať so Zónou umenia viac.

Budeme radi, ak nás podporíte napr. zverejnením loga Zóny umenia na Vašich webových stránkach alebo propagačných materiáloch.

Dostanem po zaplatení nejaký doklad?

Áno, vystavujeme faktúru, ktorá je aj uznateľným výdavkom pri najrôznejších dotáciách.


Aké kategórie súťaží, prehliadok, kurzov táborov alebo lektorov môžem vkladať?

HUDOBNÉ

Akordeón, Banjo, Bicie nástroje, Cembalo, Cimbal, Cimbalové muziky, Dychové hudby a orchestre, Dirigovanie, Fagot, Flauta, Folklórne súbory, Harfa, Hoboj, Husle, Keyboard, Klarinet, Klavír, Klavírna dua, Komorná hudba, Lesný roh, Pozauna, Saxofón, Rúrka, Tuba, Varhany, Viola, Violončelo,

Zbory - Ľudové piesne, Musica sacra, Vokálne skupiny, Súdobé, Spirituál a gospel,

Spev - Klasický, Ľudový, Pop, Jazz, Muzikál.

LITERÁRNE-DRAMATICKÝ

Autorská (vlastná) tvorba – Poviedka, príbeh, Monodráma, melodráma, Monológ, dialóg, Próza, Poézia, Divadelná hra, Báseň, Ostatné.

Kolektívna tvorba - divadlo - Autorské divadlo, Činoherné, Bábkové, Pantomíma a nonverbálne, Pohybové, Pre deti.

Literárna tvorba, prednes - Dramatický výstup (monológ, dialóg), Monodráma, melodráma, Poézia, Próza, Recitácia, Slam poetry,

Nový cirkus

VÝTVARNÁ

Maľovanie - Airbrush, Akvarel, Deti a začiatočníci, Dot painting - bodkovanie, Enkaustika, Henna, Koláž, Olejomaľba, Pastel, Písmomalierstvo, Pouring, Pravou mozgovou hemisférou, Tempera.

Kreslenie - Deti a začiatočníci, Grafika, Kvasové farby, Linoryt, Pravou mozgovou hemisférou, Prirodzený odtlačok a prirodzená matrica, Perokresba, Rozmazávanie, Šrafovanie, Technické kreslenie, Tušia, atramenty, fixky, tekutou farbou, Ceruzkou a pastelom.

Ľudové umenie - Batika, Modrotlač, Paličkovanie, Patchwork, Práca zo slamou a šuštím, Ručné tkanie, Spracovanie ľanu, Veľkonočné a vianočné inšpirácie, Vyšívanie.

Multimediálna – Amatérska tvorba, Animovaná tvorba, Audiovizuálna tvorba, Film, Videoklip.

Ďalší - Fotografie, Ilustrácie a Sketching – skicovanie, Keramika, Modelovanie, Mozaika, Kaligrafia, Leftering, Krasopis, Pletenie z pedigu, Powertex technika, Quilling- papierovéfiligrány, Rezbárstvo a oživenie dreva, Sochárske portréty, Šperk a technika výroby, Tiffany, Skle , Sklárstvo, Fusing skla.

TANEČNÉ

Ľudové -Charakterní - medzinárodné, Ľudové české.

Scénický, Moderný a Balet: Balet, Break dance, Contemporary dance, Disco dance, Eletric dance, Hip hop, House dance, Muzikálový tanec, Jazz dance, Jazz funk, Scénický, Súčasný - výrazový, Street dance.

Spoločenské - Latinskoamerické, Štandardné.

Športové - Aerobic, Disco, Fit dance, Jóga, Mažoretky, Pilátes, Pole dance, Tanečný aerobik, Zumba.

Ostatné - Blues, Indické tance, Line dance, Orientálna brušný tanec, Rock and roll, Step.


Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?

Kontaktuje nás na info@zonaumenia.sk

Radi vaše otázky zodpovieme.